Liga Mistrzów wróciła i ma się świetnie!

Udostępnij:

Na ten moment piłkarscy fani czekali bardzo długo - 18 lutego w końcu wróciła Liga Mistrzów, która po raz kolejny z pewnością dostarczy masy emocji, pięknych bramek i piłki nożnej na najwyższym poziomie. Zdaje się, że dwa pierwsze mecze wiosennej kampanii tylko zaostrzyły apetyty widzów. W pierwszym spotkaniu wciąż niepokonany w Premier League Liverpool musiał uznać wyższość Atletico Madryt - Hiszpanie szybko strzelili bramkę i do końca meczu utrzymali korzystny wynik 1:0. Drugi wtorkowy mecz przyniósł nieco więcej bramek - Borussia Dortmund pokonała u siebie PSG. Faworyzowana drużyna z Francji musiała uznać wyższość swojego rywala - mecz zakończył się wynikiem 2:1.

City wykluczone z rozgrywek?

Tegoroczny sezon Ligi mistrzów może okazać się wyjątkowy dla piłkarzy z Manchesteru City. Kilka dni temu ogłoszono bowiem, że angielski klub najprawdopodobniej zostanie wykluczony z dwóch następnych edycji prestiżowego turnieju.Kara miała by więc obowiązywać w sezonach 2020/2021 i 2021/2022. Dlaczego zdecydowano się na tak poważne ukaranie angielskiego klubu? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze. Manchester City złamał finansowe fair play - to właśnie dlatego The Citizens mogą pożegnać się z prestiżową Champions League. Eksperci już teraz odważnie twierdzą, że może być to początek końca klubu, z którego odejść mogą wówczas najlepsi piłkarze i trener. Większość autorytetów jednak uspokaja i twierdzi, że kara rozejdzie się po kościach a sam Manchester City szybko o niej zapomni. 

Socialmedia

Warte uwagi

Jak znaleźć najlepszy nocleg

Wybierając się na kilkudniowy wyjazd powinniśmy go dobrze zaplanować. Gdy wiemy już dokąd jedziemy, należy rozejrzeć się za noclegiem, odpowiadającym naszym wymaganiom. Na zupełnie...