Liga Mistrzów wróciła i ma się świetnie!

Udostępnij:

Na ten moment piłkarscy fani czekali bardzo długo - 18 lutego w końcu wróciła Liga Mistrzów, która po raz kolejny z pewnością dostarczy masy emocji, pięknych bramek i piłki nożnej na najwyższym poziomie. Zdaje się, że dwa pierwsze mecze wiosennej kampanii tylko zaostrzyły apetyty widzów. W pierwszym spotkaniu wciąż niepokonany w Premier League Liverpool musiał uznać wyższość Atletico Madryt - Hiszpanie szybko strzelili bramkę i do końca meczu utrzymali korzystny wynik 1:0. Drugi wtorkowy mecz przyniósł nieco więcej bramek - Borussia Dortmund pokonała u siebie PSG. Faworyzowana drużyna z Francji musiała uznać wyższość swojego rywala - mecz zakończył się wynikiem 2:1.

City wykluczone z rozgrywek?

Tegoroczny sezon Ligi mistrzów może okazać się wyjątkowy dla piłkarzy z Manchesteru City. Kilka dni temu ogłoszono bowiem, że angielski klub najprawdopodobniej zostanie wykluczony z dwóch następnych edycji prestiżowego turnieju.Kara miała by więc obowiązywać w sezonach 2020/2021 i 2021/2022. Dlaczego zdecydowano się na tak poważne ukaranie angielskiego klubu? Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze. Manchester City złamał finansowe fair play - to właśnie dlatego The Citizens mogą pożegnać się z prestiżową Champions League. Eksperci już teraz odważnie twierdzą, że może być to początek końca klubu, z którego odejść mogą wówczas najlepsi piłkarze i trener. Większość autorytetów jednak uspokaja i twierdzi, że kara rozejdzie się po kościach a sam Manchester City szybko o niej zapomni. 

Socialmedia

Warte uwagi

Multi Multi – zasady gry i wyniki

Jedną z gier, w których możemy spróbować swojego szczęścia jest Multi Multi. Zasady jego działania są bardzo podobne do popularnego Keno. Gracz wybiera do 10 liczb – losowanie wyłania...

Złota Piłka !

Urodzinowe tradycje

Dawanie prezentów