Zaginione dziewczyny

Udostępnij:

Zaginione dziewczyny - gdzie podziewa się ukochana córka?

Kiedy pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan, jej matka Mari (Amy Ryan - nominowana za tę rolę do Oscara) rozpoczyna poszukiwania ukochanego dziecka. Te jednak nie okazują się łatwe, kobieta musi zmierzyć się z prawdą o córce oraz o sobie samej. Pomimo uprzedzeń śledczych, Mari nie daje za wygraną i postanawia sobie, że odnajdzie córkę za wszelką cenę. Podążając jej tropem trafia w sam środek zamkniętej społeczności nieopodal wyludnionego obszaru wybrzeża Long Island. W lesie niespodziewanie odkrywa zwłoki czterech dziewcząt. Przerażające odkrycia kobiety zmuszają organy ścigania oraz media do zainteresowania się i rozwiązania spraw zabójstw kilkunastu prostytutek. Mari postanawia opowiedzieć ich historie całemu światu. 

"Zaginione dziewczyny" to wciągający i trzymający w napięciu thriller na podstawie książki "Lost Girls" Roberta Kolkera. Cała historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Czy matka odnajdzie swoją zaginioną córkę? Sprawdź szczegóły na pinbook.pl/kino/thriller/zaginione-dziewczyny.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Sprawdź opinie przed zakupem

Od kiedy internet zyskał w Polsce popularność, ludzie masowo zaczęli szukać w nim informacji o firmach. To internetowe opinie, które są bardzo przydatne w procesie zakupowym, czy...