Zaginione dziewczyny

Udostępnij:

Zaginione dziewczyny - gdzie podziewa się ukochana córka?

Kiedy pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan, jej matka Mari (Amy Ryan - nominowana za tę rolę do Oscara) rozpoczyna poszukiwania ukochanego dziecka. Te jednak nie okazują się łatwe, kobieta musi zmierzyć się z prawdą o córce oraz o sobie samej. Pomimo uprzedzeń śledczych, Mari nie daje za wygraną i postanawia sobie, że odnajdzie córkę za wszelką cenę. Podążając jej tropem trafia w sam środek zamkniętej społeczności nieopodal wyludnionego obszaru wybrzeża Long Island. W lesie niespodziewanie odkrywa zwłoki czterech dziewcząt. Przerażające odkrycia kobiety zmuszają organy ścigania oraz media do zainteresowania się i rozwiązania spraw zabójstw kilkunastu prostytutek. Mari postanawia opowiedzieć ich historie całemu światu. 

"Zaginione dziewczyny" to wciągający i trzymający w napięciu thriller na podstawie książki "Lost Girls" Roberta Kolkera. Cała historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Czy matka odnajdzie swoją zaginioną córkę? Sprawdź szczegóły na pinbook.pl/kino/thriller/zaginione-dziewczyny.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Jak znaleźć najlepszy nocleg

Wybierając się na kilkudniowy wyjazd powinniśmy go dobrze zaplanować. Gdy wiemy już dokąd jedziemy, należy rozejrzeć się za noclegiem, odpowiadającym naszym wymaganiom. Na zupełnie...