Złota Piłka !

Udostępnij:

Robert Lewandowski nie ustaje w zadziwianiu piłkarskiego świata kolejnymi niesamowitymi rekordami. W miniony wtorek Bayern Monachium rozbił Crvenę Zvezdę aż 0:6, do czego walnie przyczynił się polski napastnik.

Co prawda wyregulowanie celownika zajęło naszemu snajperowi 52 minuty, ale gdy już wpadł on w rytm meczowy, w swoim stylu zaczął strzelać jak na zawołanie i przypomniał o swoich najbardziej spektakularnych występach.

https://pinbook.pl/sport-i-reakreacja/robert-lewandowski-strzela-w-lidze-mistrzow

Lewandowski zdobył w tym spotkaniu cztery bramki, a zajęło mu to zaledwie 14 minut, co stanowi nowy rekord Ligi Mistrzów. Jednocześnie Polak stał się też najlepszym strzelcem w całej historii Bayernu Monachium w tych prestiżowych rozgrywkach. Natomiast w ogólnej klasyfikacji goli zdobytych dla monachijskiego klubu pozostaje on w tyle już tylko za absolutną legendą niemieckiej piłki - Gerdem Müllerem.

Po tym meczu Robert Lewandowski został też liderem klasyfikacji strzelców obecnej edycji Ligi Mistrzów z dziesięcioma bramkami na koncie.

Socialmedia

Warte uwagi

Jak zorganizować urodziny w domu?

Zbliżają się Twoje urodziny, a Ty chciałbyś urządzić przyjęcie urodzinowe? Nie masz jednak wielkiego budżetu dlatego chcesz wyprawić je w domu, ale nie masz pomysłu od czego zacząć?...