Złota Piłka !

Udostępnij:

Robert Lewandowski nie ustaje w zadziwianiu piłkarskiego świata kolejnymi niesamowitymi rekordami. W miniony wtorek Bayern Monachium rozbił Crvenę Zvezdę aż 0:6, do czego walnie przyczynił się polski napastnik.

Co prawda wyregulowanie celownika zajęło naszemu snajperowi 52 minuty, ale gdy już wpadł on w rytm meczowy, w swoim stylu zaczął strzelać jak na zawołanie i przypomniał o swoich najbardziej spektakularnych występach.

https://pinbook.pl/sport-i-reakreacja/robert-lewandowski-strzela-w-lidze-mistrzow

Lewandowski zdobył w tym spotkaniu cztery bramki, a zajęło mu to zaledwie 14 minut, co stanowi nowy rekord Ligi Mistrzów. Jednocześnie Polak stał się też najlepszym strzelcem w całej historii Bayernu Monachium w tych prestiżowych rozgrywkach. Natomiast w ogólnej klasyfikacji goli zdobytych dla monachijskiego klubu pozostaje on w tyle już tylko za absolutną legendą niemieckiej piłki - Gerdem Müllerem.

Po tym meczu Robert Lewandowski został też liderem klasyfikacji strzelców obecnej edycji Ligi Mistrzów z dziesięcioma bramkami na koncie.

Socialmedia

Warte uwagi

Jak znaleźć najlepszy nocleg

Wybierając się na kilkudniowy wyjazd powinniśmy go dobrze zaplanować. Gdy wiemy już dokąd jedziemy, należy rozejrzeć się za noclegiem, odpowiadającym naszym wymaganiom. Na zupełnie...