Namierzanie telefonu jest legalne?

Udostępnij:

Niektórzy są kompletnie zafiksowani na tym, aby mieć kontrolę nad każdym aspektem życia. Również nad tym, gdzie są bliscy, kiedy nie ma ich obok nas, co robią pracownicy podczas naszej nieobecności w firmie, czy bliska nam, starsza osoba, bezpiecznie dotarła do domu. To naturalne, bo to powody, które są istotne. Jak jednak sprawdzić, czy dane osoby są tam, gdzie być powinny?

Lokalizator telefonu

Wystarczy jeden prosty sposób - lokalizator telefonu komórkowego. Polega to głównie na tym, że instalujemy specjalną aplikację na telefonie, który ma być śledzony, a następnie z poziomu panela, jesteśmy w stanie niemalże z dokładnością do jednego metra go zlokalizować. Przydaje się to rodzicom, którzy nie mogą sprawdzić czy dziecko bezpiecznie gdzieś dotarło, gdzie znajduje się starsza osoba, której czasami zdarza się wyjść i zapomnieć gdzie jest. Ale przyda się również pracodawcom, aby mogli mieć pewność, że pracownicy w ciągu pracy są tam, gdzie być powinni, nawet jeśli nie możemy obecnie być w siedzibie firmy.

Szczególnie polecaną, najlepszą aplikacją jaka obecnie znajduje się na rynku jest https://www.i-mobi.pl ze swoją niemalże 100% skutecznością. Oczywiście jest to rozwiązanie w 100% legalne, więc nie trzeba się o to martwić. Wszystkie zalety oraz sposób postępowania dokładnie opisany jest na stronie.