Samodzielnie twórz serdeczne e-kartki dla najbliższych

Udostępnij:

Możesz przygotować samodzielnie e-kartkę na każdą okazję, a dzięki pokaźnej kolekcji grafik i obrazów, stworzyć coś zabawnego, autorskiego i niepowtarzalnego. Zaprojektowanie takiej e-kartki przyniesie radość zarówno Tobie, jak i jej odbiorcom.

Zaprojektuj unikatową e-kartkę na każdą okoliczność

Masz idealną okazję do zaskoczenia bliskiej Ci osoby. Czy to z okazji świąt, rocznicy, a nawet bez okazji, dzięki kreatorowi stworzysz i wyślesz spersonalizowaną e-kartkę do każdego. Tylko od Ciebie będzie zależał wybór z ponad miliona profesjonalnych, udostępnionych obrazów, grafik i ilustracji oraz z mnóstwa gotowych szablonów do zaprojektowania e-kartki na każdą okazję. Masz możliwość wykluczenia stresujących poszukiwań kartek w sklepach, co zazwyczaj następuje na ostatnią chwilę.

Zaprojektuj i wyślij, zaskocz kogoś i sprawdź, czy jesteś twórcą

Czy pamiętasz radość, jaką odczuwa się po otrzymaniu kartki z życzeniami? Jak wiesz, stworzenie własnej e-kartki i okazanie komuś, że się o nim pamięta, może być odebrane wyłącznie dobrze.

Samodzielnie wybierz kolory lub dodaj kwiaty, które Twoja mama uwielbia i wyślij jej kompozycję na Dzień Matki albo z innej okazji lub bez. Zaskocz niesamowitą kompozycją własne dziecko albo znajomego e kartką, z dodatkiem żartobliwych obrazków bądź napisów! A to nie wszystko.

Tworzenie kartek okolicznościowych

Do dyspozycji masz również 100% darmowy interfejs Canva, za pomocą którego uruchomisz funkcję: przeciągnij i upuść, wkomponowując własne zdjęcia albo obrazy, dzięki czemu Twoja e-kartka będzie bardziej osobista! W Canva masz także milion obrazów, grafik i ilustracji o bardzo wysokiej jakości, z których część jest darmowa, a płatne wycinki kosztują zaledwie 1 USD za sztukę.

Wykorzystuj gotowe szablony wysokiej jakości

Serwis Canwa oferuje Ci duży wybór profesjonalnych projektów szablonów e-kartek. Stworzył go zespół naszych najlepszych projektantów, abyś mógł wybrać najbardziej Tobie odpowiadający i mieć podstawę do własnej twórczości. Jeden szablon nie stanowi o jednej e-kartce. Jeżeli pragniesz stworzyć na jego bazie więcej e-kartek niż jedną, nie mamy z tym żadnego problemu, możesz tworzyć ich ilość dowolną. Ponadto każdy Twój projekt zostanie zapisany na Twojej stronie głównej i nie zostanie zagubiony. Umożliwi to powrót do niego w dowolnym momencie, na wypadek utraty weny w jakimś momencie projektowania. Możesz go otwierać, kiedy chcesz i dowolnie modyfikować, a za pomocą przeciągania i upuszczania dodawać albo usuwać obrazy czy napisy. Wszystko po to, aby umożliwić Ci kompletny i nieograniczony wgląd w Twe własne dzieło.

Swoją e-kartkę udostępniaj na jeden z wielu sposobów

W chwili, kiedy uznasz swoją e-kartkę za gotową i pragniesz ją przesłać do odbiorcy, możesz to zrobić wybraną przez siebie metodą. Kliknąć przycisk: „Udostępnij” w pasku menu Canva i wówczas zostanie przesłana pocztą elektroniczną albo możesz ją zamieścić bezpośrednio w mediach społecznościowych.

Inny sposób? Umożliwiamy pobranie e-kartki jako obraz JPG lub PNG albo wydrukowanie jej w wysokiej rozdzielczości z pliku PDF. W gruncie rzeczy takie tradycyjne metody nadal mają swój urok!

W kwestii sms i połączeń warto przeczytać: Sprawdzanie nieznanych numerów telefonów

Socialmedia

Warte uwagi

Namierzanie telefonu jest legalne?

Niektórzy są kompletnie zafiksowani na tym, aby mieć kontrolę nad każdym aspektem życia. Również nad tym, gdzie są bliscy, kiedy nie ma ich obok nas, co robią pracownicy podczas naszej...