Samodzielnie twórz serdeczne e-kartki dla najbliższych

Udostępnij:

Możesz przygotować samodzielnie e-kartkę na każdą okazję, a dzięki pokaźnej kolekcji grafik i obrazów, stworzyć coś zabawnego, autorskiego i niepowtarzalnego. Zaprojektowanie takiej e-kartki przyniesie radość zarówno Tobie, jak i jej odbiorcom.

Zaprojektuj unikatową e-kartkę na każdą okoliczność

Masz idealną okazję do zaskoczenia bliskiej Ci osoby. Czy to z okazji świąt, rocznicy, a nawet bez okazji, dzięki kreatorowi stworzysz i wyślesz spersonalizowaną e-kartkę do każdego. Tylko od Ciebie będzie zależał wybór z ponad miliona profesjonalnych, udostępnionych obrazów, grafik i ilustracji oraz z mnóstwa gotowych szablonów do zaprojektowania e-kartki na każdą okazję. Masz możliwość wykluczenia stresujących poszukiwań kartek w sklepach, co zazwyczaj następuje na ostatnią chwilę.

Zaprojektuj i wyślij, zaskocz kogoś i sprawdź, czy jesteś twórcą

Czy pamiętasz radość, jaką odczuwa się po otrzymaniu kartki z życzeniami? Jak wiesz, stworzenie własnej e-kartki i okazanie komuś, że się o nim pamięta, może być odebrane wyłącznie dobrze.

Samodzielnie wybierz kolory lub dodaj kwiaty, które Twoja mama uwielbia i wyślij jej kompozycję na Dzień Matki albo z innej okazji lub bez. Zaskocz niesamowitą kompozycją własne dziecko albo znajomego e kartką, z dodatkiem żartobliwych obrazków bądź napisów! A to nie wszystko.

Tworzenie kartek okolicznościowych

Do dyspozycji masz również 100% darmowy interfejs Canva, za pomocą którego uruchomisz funkcję: przeciągnij i upuść, wkomponowując własne zdjęcia albo obrazy, dzięki czemu Twoja e-kartka będzie bardziej osobista! W Canva masz także milion obrazów, grafik i ilustracji o bardzo wysokiej jakości, z których część jest darmowa, a płatne wycinki kosztują zaledwie 1 USD za sztukę.

Wykorzystuj gotowe szablony wysokiej jakości

Serwis Canwa oferuje Ci duży wybór profesjonalnych projektów szablonów e-kartek. Stworzył go zespół naszych najlepszych projektantów, abyś mógł wybrać najbardziej Tobie odpowiadający i mieć podstawę do własnej twórczości. Jeden szablon nie stanowi o jednej e-kartce. Jeżeli pragniesz stworzyć na jego bazie więcej e-kartek niż jedną, nie mamy z tym żadnego problemu, możesz tworzyć ich ilość dowolną. Ponadto każdy Twój projekt zostanie zapisany na Twojej stronie głównej i nie zostanie zagubiony. Umożliwi to powrót do niego w dowolnym momencie, na wypadek utraty weny w jakimś momencie projektowania. Możesz go otwierać, kiedy chcesz i dowolnie modyfikować, a za pomocą przeciągania i upuszczania dodawać albo usuwać obrazy czy napisy. Wszystko po to, aby umożliwić Ci kompletny i nieograniczony wgląd w Twe własne dzieło.

Swoją e-kartkę udostępniaj na jeden z wielu sposobów

W chwili, kiedy uznasz swoją e-kartkę za gotową i pragniesz ją przesłać do odbiorcy, możesz to zrobić wybraną przez siebie metodą. Kliknąć przycisk: „Udostępnij” w pasku menu Canva i wówczas zostanie przesłana pocztą elektroniczną albo możesz ją zamieścić bezpośrednio w mediach społecznościowych.

Inny sposób? Umożliwiamy pobranie e-kartki jako obraz JPG lub PNG albo wydrukowanie jej w wysokiej rozdzielczości z pliku PDF. W gruncie rzeczy takie tradycyjne metody nadal mają swój urok!

W kwestii sms i połączeń warto przeczytać: Sprawdzanie nieznanych numerów telefonów