Multi Multi – zasady gry i wyniki

Udostępnij:

Jedną z gier, w których możemy spróbować swojego szczęścia jest Multi Multi. Zasady jego działania są bardzo podobne do popularnego Keno. Gracz wybiera do 10 liczb – losowanie wyłania natomiast 20 cyfr z zakres 1-80. Od grającego zależy ilość typowanych liczb, jak i stawka, którą chce przeznaczyć na kupon. Wygrana zależy od liczby trafień. Próbując swoich sił możemy skorzystać też z możliwości gry z Plusem i Super Szansą. Zwiększają one stawkę maksymalnej wygranej. Maksymalna nagroda oferowana przez Multi Multi może wynosić nawet 25 000 000  złotych.

Multi Multi wyniki

Losowania Multi Multi odbywają się dwa razy dziennie. Analogicznie codziennie pojawiają się wyniki losowań, które dostarczają radości i pieniędzy szczęśliwym wygranym. Obecna technologia pozwala nam również na sprawdzanie wyników za pośrednictwem internetu. W sieci można także zawierać zakłady, co znacząco przyspiesza i ułatwia całą procedurę. Być może warto spróbować swoich sił i przy odrobinie szczęścia stać się milionerem. 

Socialmedia

Warte uwagi

Życzenia - jak je składać i jak tego nie...

Składanie życzeń w naszym społeczeństwie mogłoby wydawać się sprawą banalną, o której nie warto nawet wspominać. Przecież każdy wie, jak składa się życzenia. Ale czy na pewno?...